Co je u nás nového

Buďte v obraze, co se děje nejen na našich sportovištích.

billboard
Reklamní plochy k pronájmu

Chcete být vidět? Budujte své jméno mezi sportovci.

Sportovní areál
17.5.2024
Uzavření fotbalové hřiště s umělým trávníkem

Včerejším dnem byla zahájena rekonstrukce fotbalového hřiště s umělým trávníkem. Projekt, který bude trvat 5 měsíců, zahrnuje kompletní výměnu povrchu včetně vyrovnání terénu, nové oplocení a výměnu sítí. Během realizace je zákaz vstupu na hřiště a do jeho blízkého okolí.

Číst dál
Sportovní areál
29.4.2024
Tenisová sezóna startuje ve středu 1.5.

Od středy 1.5. budou v provozu dva tenisové kurty v areálu Městského stadionu v Krupce. Na třetím kurtu probíhá rekonstrukce a bude zprovozněn v nejbližší době.

Číst dál
Sportovní areál
13.11.2023
Nabídka sportovního soustředění v Krupce

Areál Městského stadionu v Krupce nabízí ideální místo pro sportovní soustředění. Klidná lokalita v blízkosti Krušných hor disponuje ubytovací kapacitou a širokou nabídkou sportovišť, která jsou téměř všechna situována v těsné blízkosti.

Číst dál
Sportovní areál
19.9.2023
Tomáš Syryčanský: Máme obrovskou radost, jak se akce vydařila

V neděli jsme pořádali druhý ročník KRUPSKÉHO FESTIVALU SPORTU a bylo to super! Spolky, které provozují své aktivity pro mládež v Krupce, připravily celkem 16 stanovišť, na kterých děti plnily různorodé úkoly.

Číst dál
Sportovní areál
2.8.2023
Plavecká hala je po odstávce opět v provozu

Plavecká hala se vrací od pondělí 14. 8. do standardního provozu.

Číst dál
Sportovní areál
27.6.2023
Probíhá regenerace trávníku na hlavním hřišti

Dnes byla zahájena tradiční regenerace trávníku na hlavním fotbalovém hřišti. Celý měsíc teď bude odpočívat, aby byl v plné síle připraven na srpnové zahájení nového ročníku fotbalových soutěží.

Číst dál
Sportovní areál
5.5.2023
Tenisové kurty budou od úterý 9.5. v provozu

Od úterý 9.5. budou v provozu dva tenisové kurty v areálu Městského stadionu v Krupce. Na třetím kurtu bude ještě probíhat rekonstrukce. V týdnu se hraje za 100 Kč / hod, o víkendu a svátcích za 150 Kč / hod. Nepřenosnou sezónní permanentku je možné zakoupit za 1500 Kč u služby ve sportovní hale. Objednávky se standardně provádějí přes online rezervační systém.

Číst dál