Tomáš Syryčanský: Máme obrovskou radost, jak se akce vydařila

V neděli jsme pořádali druhý ročník KRUPSKÉHO FESTIVALU SPORTU a bylo to super! Spolky, které provozují své aktivity pro mládež v Krupce, připravily celkem 16 stanovišť, na kterých děti plnily různorodé úkoly.

„Máme obrovskou radost, jak se akce vydařila. Registrovalo se celkem 128 dětí, z nichž 87 bylo přímo z Krupky, což je moc důležitý výsledek. Cílem bylo totiž přivést děti do našeho sportovního areálu a ukázat jim, na kolik zajímavých aktivit je možné v Krupce docházet. Děti na startu obdržely mapku areálu, na kterou sbíraly razítka za absolvované úkoly. S kompletně vyplněným formulářem si pak mohly vylosovat jednu z pěkných sportovních cen, které dodalo město Krupka,“ hodnotí akci jeden z organizátorů Tomáš Syryčanský ze společnosti Sport Krupka s.r.o. 

„Za nás super akce. Bylo parádní vidět, kolik toho v Krupce funguje. Za náš klub můžeme říct jen, že takováto akce je super nápad a byla i parádní atmosféra,“ dodal jeden z trenérů Pavel Kernaševič, který na akci prezentoval spolkové aktivity Karate klub Krupka.

Kategorie
Datum vytvoření
19.9.2023
Autor: Mgr. Tomáš Syryčanský MBA
Poslední aktualizace: 07.12.2023 15:36