Nabídka sportovního soustředění v Krupce

Areál Městského stadionu v Krupce nabízí ideální místo pro sportovní soustředění. Klidná lokalita v blízkosti Krušných hor disponuje ubytovací kapacitou a širokou nabídkou sportovišť, která jsou téměř všechna situována v těsné blízkosti.

Sportovní soustředění – nabídka 2024

Ubytování

Celkem 56 lůžek (5 pokojů pro 10 osob a 1 pokoj pro 4 osoby se společnou koupelnou, 1 pokoj pro 2 osoby s vlastní toaletou a koupelnou)
Společenská místnost s kuchyňkou a lednicí, velká televize, wifi a kabelová TV

Stravování

Bufetová snídaně přímo ve sportovní hale, oběd a večeře v 500 m vzdálené restauraci, dopolední a odpolední svačina ve sportovním areálu (standardní varianta dle zobrazené ceny viz níže)
Jídelníček je možné upravit dle požadavků, potřeb a rozpočtu

Sportoviště

Městský stadion (400 m šestidráhový polytanový atletický ovál, Sektory na skok vysoký, skok daleký, vrh koulí, víceúčelové hřiště - basketbal, volejbal, tenis, nohejbal, travnatá tréninková plocha pro rozcvičení a drobné hry)
Sportovní hala (hrací plocha 39x19 m - florbal včetně mantinelů, futsal, házená)
Plavecká hala (délka 25 m, 4 dráhy, v provozu celý rok mimo červenec)
Fotbalové hřiště s umělým povrchem (umělý povrch generace 3.5 o rozměrech 97x58m, možnost využití umělého osvětlení)
Tenisové kurty (3 kurty s antukovým povrchem)
Hokejbalové hřiště (52x26 m, možnost využití umělého osvětlení)
Atletické tréninkové hřiště (plocha pro hod oštěpem, diskem a vrh koulí)
BMX trať s pumptrackem, skatepark
Dětské hřiště
Fotbalové hřiště 108x73 m travnatým povrchem (součástí nabídky jen na dotaz!)
Fitness (součástí nabídky jen na dotaz!)
Hala na stolní tenis (hrací plocha pro 6 stolů, vzdálenost 1,5 km od sportovního areálu, součástí nabídky jen na dotaz!)

Další možné aktivity

Možnost výletů v okolí Hornické krajiny Krupka, která byla jako součást Hornického regionu Erzgebirge/Krušnohoří zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
Dvousedačková lanová dráha, dlouhá 2 348 metrů, Vás vyveze z Bohosudova na Komáří vížku. Jízda Vám nabídne nevšední výhled na centrální městkou část Bohosudov s bazilikou i na město Teplice. Za jasného počasí a dobré viditelnosti dohlédnete až na vrcholky Krkonoš a jako na dlani spatříte České středohoří. Svezete se nejstarší provozovanou osobní visutou lanovou dráhou v Česku, která je od roku 2013 chráněna jako kulturní památka České republiky.
Více info na www.visitkrupka.cz

Cena pro rok 2024

1050 Kč/osoba/den (obsahuje ubytování, standardní verzi stravování a all-inclusive sportoviště dle programových možností)

Ubytovna přímo v areálu!

Kategorie
Datum vytvoření
13.11.2023
Autor: Mgr. Tomáš Syryčanský MBA
Poslední aktualizace: 07.12.2023 15:32